Turkish English

Bizi Tanıyın

PMC 2006 yılından bu yana Ankara da proje ve danışmanlık şirketi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. PMC AB destekli Ağrı Belediyesi Kanalizasyon Projesi, AB destekli Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Kayıt Dışı İstihdamın Azaltılması projesini ve çok sayıda AB projesini hazırlanmıştır.

PMC proje ve danışmanlık sadece hibe programları üzerine çalışan bir firmadır. Kar amacı güden ve gütmeyen kurumlara proje hazırlamakta ve yürütmektedir. Aynı zamanda kendi eğitim merkezinde ve kamu kurumları bünyesinde proje döngüsü yönetimi, fizibilite ve iş planı hazırlama üzerine eğitimler vermektedir.

PMC proje hemen hemen ilgili bütün kaynaklara proje hazırlamaktadır. Özellikle AB, TEDGEM, KOSGEB, KALKINMA AJANSLARI vb. kurumlara proje hazırlamakta ve yönetmektedir. Halen AB ve TEDGEM kapsamında 10’a yakın proje yürütülmektedir. Bunun yanında İŞKUR ve KOSGEB tarafından finanse edilen iş planı hazırlama eğitimleri vermektedir.  Firma olarak son 3 yılda 13 üniversitede son sınıf öğrencilerine yönelik iş planı hazırlama eğitimleri verilmiştir ve şu anda da üniversitelere verdiğimiz eğitim çalışmaları devam etmektedir.

 

 

Ulusal ve uluslararası  fon kaynaklarından

finansman ihtiyacınızı karşılmak mı istiyorsunuz?

PMC Proje ve Danışmanlık deneyimli uzman kadrosuyla hizmetinizde!

 

 


Bize ulaşmak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.


* İnsanmısın?